Baza wymagań prawnych

Ocena zgodności z wymaganiami prawnymi

Rekomendacje

Firma QES Consulting w sposób profesjonalny wykonuje identyfikację wymagań prawnych oraz dostarcza wskazówek w zidentyfikowanych działaniach po audicie.

Baza wymagań prawnych Lexes z firmy QES Consulting to świetne narzędzie, wspomagające identyfikację wymagań prawnych, które pozwala na stały monitoring zmieniających się przepisów prawnych dotyczących działalności przedsiębiorstwa oraz dostosowanie działalności do najnowszych wymagań prawnych.

Firma z Branży Automotive

Polecam firmę QES jako profesjonalnego partnera w zakresie usług BHP. Zlecenie oceny zgodności zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Audytorzy byli skrupulatni i jasno przedstawili wszystkie niezgodności oraz wskazali dobre praktyki, którymi możemy dzielić się z naszymi partnerami biznesowymi

Firma z branży automotive

Jako SHE Officer firmy Roche Polska Sp z o.o. z przyjemnością rekomenduję bazę Lexes, która pomaga mi w codziennej pracy polegającej na koordynowaniu zespołu odpowiedzialnego za tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska, ochroną przeciwpożarową oraz innymi , kluczowymi obszarami pomagając tym samym w sposób odpowiedzialny i konsekwentny zarządzać firmą.

Lexes jest funkcjonalnym narzędziem, intuicyjnym... Pełen tekst Referencji

Roche Polska Sp. z o.o.

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Wszelkie prawa zastrzeżone © QES Consulting 2023