Baza wymagań prawnych

Ocena zgodności z wymaganiami prawnymi

Rekomendacje

Firma QES Consulting w sposób profesjonalny wykonuje identyfikację wymagań prawnych oraz dostarcza wskazówek w zidentyfikowanych działaniach po audicie.Baza wymagań prawnych Lexes z firmy QES Consulting to świetne narzędzie, wspomagające identyfikację wymagań prawnych, które pozwala na stały monitoring zmieniających się przepisów prawnych dotyczących działalności przedsiębiorstwa oraz dostosowanie działalności do najnowszych wymagań prawnych.

Firma z Branży Automotive

Polecam firmę QES jako profesjonalnego partnera w zakresie usług BHP. Zlecenie oceny zgodności zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Audytorzy byli skrupulatni i jasno przedstawili wszystkie niezgodności oraz wskazali dobre praktyki, którymi możemy dzielić się z naszymi partnerami biznesowymi

Firma z branży automotive

Lexes.pl  stanowi ogromne wsparcie w procesie identyfikacji wymagań prawnych, kóre mają zastosowanie do przedsiębiorstwa. Umożliwia również w prosty i szybki sposób dokonać oceny zgodnosci z wymaganiami pranymi mając przy tym pewność ich aktualności. Jest szczególnie przydatne dla organizacji posiadających ISO 14001, 45001 czy 50001.
Audytor

Jednostka Certyfikacji systemów ISO

REFERENCJE
Jako SHE Officer firmy farmaceutycznej z przyjemnością rekomenduję bazę Lexes, która pomaga mi w codziennej pracy polegającej na koordynowaniu zespołu odpowiedzialnego za tematy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, ochroną środowiska, ochroną przeciwpożarową oraz innymi, kluczowymi obszarami pomagając tym samym w sposób odpowiedzialny i konsekwentny zarządzać firmą.
Lexes jest funkcjonalnym narzędziem, intuicyjnym, łatwym w obsłudze, czytelnym graficznie oraz dopracowanym w każdym detalu. Dużym plusem są linki przy poszczególnych wymaganiach prawnych, które odsyłają do konkretnego rozporządzenia, ustawy, wymogów oraz regulacji dzięki czemu w łatwy sposób, można się zapoznać z całym dokumentem.
Dodatkowym atutem jest to, że program jest aktualizowany na bieżąco, jednocześnie pokazując użytkownikowi dokonane zmiany w poszczególnych, obserwowanych wymaganiach prawnych. dzięki czemu nie pominie niczego co jest istotne.
Z pełną odpowiedzialnością polecam narzędzie Lexes jako bazę dla osób oraz firm, które chcą w łatwy,odpowiedzialny i mądry sposób identyfikować wymagania prawne oraz oceniać zgodność z nimi.

Firma Farmaceutyczna

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.

Wszelkie prawa zastrzeżone © QES Consulting 2024